Intuitivní malba

Intuitivní maba je nádherný způsob sebevyjádření. Jsem si jistá, že všichni bez rozdílu, umíme kreslit. Jen (jako u všeho) je třeba častěji trénovat. K tomu, abyste se cítili více uvolněnější, zklidněnější, zrelaxovanější, nepotřebujete být mistři v oboru. Stačí Vám pastelky, papír a hlavně chuť se „vyčmárat“. Věřte mi, že i vztek či strach můžete ze sebe vykreslit. Pak takový obrázek je nejlepší spálit či spláchnout. Obklopujte se těmi obrázky, ze kterých máte příjemné pocity či vzpomínky. Kresba tvořená s radostí Vám může dodat to, co v určitou chvíli potřebujete. Záleží jen na Vás, nakolik se pozitivní energii otevřete.

Když tvořím, nechávám  se vést svou intuicí. Ve světě tvořivosti neexistují žádné hranice. Potřebujeme jen vypnout rozum a nechat se unášet vedením našeho vyššího já.  Ráda skrze své obrázky předávám lidem radost a léčivou energii.

Mohu namalovat obrázek přímo pro Vás na posílení konkrétního záměru (zdraví, harmonizace vztahu, obydlí, osobní rozvoj, komunikace, vnitřní klid…)

Obrázek  na míru A4 od 890,-Kč

Obrázek na míru A3 od 1.890,-Kč

Obrázek na míru 30×50 cm od 2.300,-Kč

Kresby zhotovím do cca 3 týdnů od zadání. Obrázky zasílám bez vodoznaku. 
Po domluvě je možné obrázek nechat zalaminovat nebo dát do skla
(s cenovým navýšením 50 – 100,-Kč). Poštovné a balné je 90,-Kč.